Restauracja & Sushi Bar
Sushi-Do Bielsko-Biała

W restauracji SUSHI DO, inspirującej się japońskim kodeksem honorowym 'Bushido’, dążymy do doskonałości w przygotowywaniu sushi, tworząc tym samym unikalne doświadczenia kulinarne dla naszych Gości.

Restauracji Sushi w Galerii Sfera Bielsko-Biała

Odkryj kulinarne sekrety Japonii w naszej restauracji SUSHI DO, gdzie najwyższej jakości składniki łączymy z tradycyjnymi recepturami, by stworzyć niezapomniane smaki sushi.

Zanurz się w autentycznej atmosferze Japonii, gdzie świeże ryby i owoce morza zamieniają się w małe dzieła sztuki kulinarnej na Twoim talerzu. Podążamy śladami japońskiego bushido, nie tylko serwując sushi najwyższej jakości, ale także kreując unikalne doświadczenie kulinarne.

W SUSHI DO w Galerii SFERA w Bielsku-Białej serwujemy nie tylko sushi, ale także kawałek autentycznej Japonii, łącząc tradycję, świeżość i smak w każdym kawałku. Zapraszamy do SUSHI DO na prawdziwą podróż smaków Japonii, gdzie każde danie to hołd dla tradycji i doskonałości w przygotowywaniu sushi.

Sushi w Bielsku-Białej z dowozem do domu

Odkryj wyjątkowe smaki SUSHI DO w zaciszu własnego domu! Dostarczamy świeże i aromatyczne dania prosto do Twoich drzwi.

Zamów jedzenie na wynos i ciesz się autentycznym smakiem Japonii w zaciszu własnego domu. SUSHI DO – smak, który podróżuje z Tobą.

Catering Sushi Bielsko-Biała

Zanurz się w niezwykłym świecie smaków z naszym cateringu SUSHI DO! Dostarczamy wyjątkowe doznania kulinarne, gdziekolwiek jesteś. Nasze specjalnie przygotowane dania to nie tylko świeżość i smak, ale również doświadczenie, które podkreśli wyjątkowość każdego wydarzenia.

Niech SUSHI DO catering dodatkowo urozmaici Twoje spotkania, spotkania biznesowe czy inne wyjątkowe chwile. Zamów nasze potrawy, a przekonasz się, jak smaki Japonii mogą zrewolucjonizować każdą okazję!

Pokazy Sushi Bielsko-Biała

Przenieś swoje wydarzenia na nowy poziom z pokazem sushi od SUSHI DO! Nasze wyjątkowe pokazy nie tylko dostarczą świeżości i aromatu Japonii, ale także zapewnią niezapomniane wrażenia w trakcie każdego spotkania.

Nasi doświadczeni kucharze przygotowują potrawy na żywo, prezentując sztukę sushi w najwyższej jakości. Dodaj unikalny smak i elegancję do swojego wydarzenia, zamawiając pokaz sushi od SUSHI DO. To nie tylko jedzenie, to prawdziwe doświadczenie kulinarno-artystyczne, które zapisze się w pamięci każdego uczestnika!

Oni już u nas byli. A Ty?

Sunny Choi
Sunny Choi
06/11/2023
맛있고 직원들이 친절해요
Sebastian Mohl
Sebastian Mohl
30/10/2023
Jakub Brzęczek (Jakub1967)
Jakub Brzęczek (Jakub1967)
26/10/2023
Bardzo dobre sushi, jak dla mnie (nie jestem znawcą ale raczej smakoszem sushi 😁). Pyszna zupa z krewetkami, bardzo polecam. Mniam 👍❤️ Herbata biała super, w czajniczku dla wszystkich 👍
Bartłomiej Szeląg
Bartłomiej Szeląg
23/10/2023
NK NoweKolory
NK NoweKolory
17/10/2023
Martin Subrt
Martin Subrt
16/10/2023
Mortahell
Mortahell
09/09/2023