Warning: Use of undefined constant HTTP_HOST - assumed 'HTTP_HOST' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer193472/public_html/sushi-do.pl/index.php on line 48
Sushi-Do - Sushi Katowice

Restauracja Japońska Sushi Do zaprasza do Bielska-Białej!

Zamów przez telefon: +48 722 009 010
  • Sushi-Do - Sushi Katowice
  • Sushi-Do - Sushi Katowice
  • Sushi-Do - Sushi Katowice
  • Sushi-Do - Sushi Katowice

Irrashaimase! Witamy!

Pierwsza restauracja japońska SUSHI-DO otwarta w 2009 roku w Galerii Sfera w Bielsku – Białej osiągnęła w ciągu kilku lat działalności niebywały sukces dzięki podstawowym zasadom na których musi opierać się dobra kuchnia - najwyższa jakość składników, doskonałe receptury, wyszkolona kadra oraz pasja i poświęcenie dla wykonywanej pracy.

W restauracji SUSHIDO kierujemy się prostymi zasadami nieustannie dążąc do doskonałości w przygotowywaniu wyjątkowej jakości sushi, realizując tym samym najbardziej wyszukane kulinarne pomysły naszych Gości.

Sushi Do - Restauracja japońska

Nie jest tajemnicą, że kuchnia japońska to nie tylko sushi, dlatego w nowej restauracji „SUSHI-DO Restaurant & Grill” w Katowicach przygotowaliśmy dla naszych Klientów coś wyjątkowego w skali kraju. Obok specjałów sushi oraz tradycyjnej ciepłej kuchni japońskiej z których słynie nasza restauracja, zdecydowaliśmy się wprowadzić dania przygotowywane na tradycyjnym japońskim grillu ROBATA. Do tej pory dania przygotowywane w tej technice można było zamawiać w restauracjach w Londynie, Nowym Jorku czy Dubaju.

My postanowiliśmy jako pierwsi w Polsce wprowadzić do stałego menu potrawy przygotowywane na grillu ROBATA w naszej nowej restauracji SUSHI-DO Restaurant & Grill w Katowicach.

Dodaj Sushi-Do do znajomych na FaceBooku!